راهنما

مراحل ثبت نام برای تبدیل

مشاهده فیلم راهنمای ثبت نام تبدیل 

 

الف- پیش ثبت نام تبدیل

1- ابتدا در  صفحه اصلی روی تصویر "درخواست تبدیل به خودرو گازسوز " کلیک نمایید تا پنجره ورود به سیستم باز شود در این پنجره گزینه "ثبت نام" را انتخاب کنید.

2- در فرم ثبت نام متقاضی اطلاعات درخواستی را وارد کرده و در انتها دکمه ذخیره را بزنید تا صفحه پیشخوان برای شما باز شود.

3- برای ورود اطلاعات خودرو، در همین صفحه ابتدا "کد ملی" متقاضی را در محل مربوطه وارد کرده و سپس در قسمت رمز عبور، رمز را وارد نمایید و در انتها هم کد امنیتی را  درج کنید تا صفحه "پیشخوان" فردی شما باز شود.

4- در صفحه پیشخوان در منوی سمت راست گزینه "ثبت خودرو" را انتخاب کنید و سپس گزینه درخواست تبدیل را مجددا انتخاب و تایید نمایید، تا فرم مربوطه باز شود. شماره پلاک و VIN خودرو را ثبت کنید تا فرم بعدی باز شود و مشخصات مالک و خودرو را ثبت کرده و در پایان دکمه  "ذخیره اطلاعات" را بزنید.

5- اگر همه اطلاعات درست بود دکمه "تایید نهایی" را بزنید و اگر اصلاحی انجام دادید ابتدا دکمه "ذخیره اطلاعات" را زده و در پایان دکمه "تایید نهایی" را بزنید تا سیستم به شما پیام دهد که پیش ثبت نام خودرو با موفقیت انجام شد. مرحله ثبت نام در این جا تمام می شود.

6- توجه: در حال حاضر رزرو نوبت برای تبدیل فعال نیست و اتحادیه با هماهنگی تولیدکنندگان داخلی بر اساس انواع خودروهای ثبت نام  شده در حال تامین تجهیزات برای مراکز خدمات فنی است تا در اسرع وقت امکان رزرو نوبت فعال شود.

ب- رزرو نوبت تبدیل

1- پس از فعال شدن امکان رزرو نوبت برای تبدیل، برای افرادی که ثبت نام کرده اند پیامکی ارسال خواهد شد تا به سایت مراجعه کرده و مرکز خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده و نویت بگیرند

2- پس از دریافت پیامک  باز شدن امکان رزرو، در صفحه اصلی سامانه گزینه درخواست تبدیل را کیلیک کنید و در پنجره باز شده ابتدا "کد ملی" متقاضی را در محل مربوطه وارد کرده و سپس در قسمت رمز عبور، رمزتان را وارد نمایید و در انتها هم کد امنیتی را  درج کنید تا صفحه "پیشخوان" فردی شما باز شود.

3- در صفحه پیشخوان، درستون آخر ردیف خودرو تان، روی عبارت "انتخاب کنید" کلیک کنید تا صفحه رزرو نوبت برای شما باز شود.

4- نام استان و شهر مورد را انتخاب کنید تا لیست مراکز خدمات فنی مجاز برای تبدیل خودرو به شما نشان داده شود

5- مرکز خدمات فنی مورد نظرتان را انتخاب کنید تا روزهای کاری و ساعتهای آزاد آن مرکز به شما نشان داده شود

6- تاریخ و ساعت مورد نظرتان را انتخاب کنید و دکمه  ذخیره اطلاعات را بزنید تا شماره رهگیری به شما تخصیص داده شود و پیامک مربوطه نیز برایتان ارسال گردد

7- اکنون رزرو شما کامل شده است و اگر درلیستی که در صفحه پیشخوان به شما نشان داده می شود، در ستون مربوطه روی گزینه "انتخاب کنید" کلیک نمایید، صفحه مشخصات رزرو شامل تاریخ و ساعت مراجعه و آدرس و شماره تماس مرکز خدمات، نمایش داده می شود و در صورت لزوم می توانید با زدن دکمه "چاپ" از این صفحه پرینت (چاپ) بگیرید.

8-قبل از مراجعه به مرکز خدمات تلفنی با مرکز تماس بگیرید و هماهنگی نمایید (شماره تماس مرکز خدمات در صفحه پیش نمایش اطلاعات رزرو که در مرحله قبل مشاهده کردید وجود دارد)

9- مدارک موردنیاز هنگام مراجعه به مرکز خدمات: کارت ملی مالک - کارت خودرو و اسناد انتقال مالکیت درصورت انتقال مالکیت پس از ثبت نام در سامانه

  توجه: قیمت های تبدیل انواع خودرو را می توانید در لینک قیمتها ملاحظه فرمایید

پاسخگوی متقاضیان

شما می توانید سولات و پیشنهادات خود را از طریق زیر با کارشناسان اتحادیه در میان بگذارید.

شماره تماس: ۰۹۳۹۰۲۹۱۱۰۴- ۰۹۳۹۰۲۹۱۰۹۳


فایل های ضمیمه :

با همکاری اتحادیه کشوری سوختهای جایگزین و خدمات وابسته
کلیه حقوق وب سایت متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.